Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy w Sobkowie
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
Logowanie
Login:
Hasło:

» zarejestruj się    » zapomniałem hasła
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Baran Anna, Referent Księgowość - Podatki
Telefon:
Faks:
E-mail: a.baran@sobkow.pl

Chaja Tomasz, Kierownik BOŚiGM
Telefon:
Faks:
E-mail: chaja@sobkow.pl

Konieczna Wioletta, BOŚiGM
Telefon:
Faks:
E-mail: w.konieczna@sobkow.pl

Kośmider Magdalena, Referent BOŚiGM
Telefon:
Faks:
E-mail: m.kosmider@sobkow.pl

Kwiecień Marta, Rada Gminy
Telefon:
Faks:
E-mail: m.kwiecien@sobkow.pl

Rokicka Adrianna, księgowość
Telefon:
Faks:
E-mail: a.rokicka@sobkow.pl

Sęk Tomasz, Kierownik Referatu
Telefon:
Faks:
E-mail: ts@sobkow.pl

Szmalec Artur, referent BOŚiGM
Telefon:
Faks:
E-mail: a.szmalec@sobkow.pl

Wawer Piotr, Sekretarz
Telefon:
Faks:
E-mail: p.wawer@sobkow.pl

Włodarczyk Adam, -
Telefon:
Faks:
E-mail: wlodarczyk@sobkow.pl

Zielonka Wioletta, referent OSK
Telefon:
Faks:
E-mail: w.zielonka@sobkow.pl

Urząd Gminy w Sobkowie, Plac Wolności 12, 28-305 Sobków, tel.: 41 3871037, fax: 41 3871037, sekretariat@sobkow.pl, www.sobkow.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@